Rap OrTaM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rap OrTaM

Rap Müzik

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cemil İpekçi Rap Yapacakmış...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Cemil İpekçi Rap Yapacakmış... Empty Cemil İpekçi Rap Yapacakmış... Çarş. Mart 11, 2009 3:56 pm

Shady

Shady
MoD
MoD

Rap’çi Cemil geldi hedefler belli

Cemil İpekçi, ‘Muhafazakâr eşcinselim’ ve ‘Kadın olsam türban takardım’ açıklamalarından sonra kendisine yöneltilen eleştirilere ilginç bir yolla cevap vereceğini söyledi. SKYTURK’te yayınlanan Son Nokta programına konuk olan İpekçi, “Albüm çıkarma kararı aldım. Önümüzdeki günlerde müzik dersi almaya başlayacağım. Bunun için sigarayı bile bıraktım” dedi. Daha önce de şarkıcılık yaptığını söyleyen İpekçi, “Gençlik yıllarımda Belçika’da okurken babam iflas etmişti. Masraflarımı karşılayabilmek için Belçika’daki bazı gece kulüplerinde şarkı söyledim” diye konuştu.

AZ ELBİSE ÇOK FİKİR

Ünlü modacı, kendine yeni bir rota çizdiğini de anlatarak şunları söyledi: Artık daha az elbise dikip, beni eleştirenlerle uğraşma kararı aldım. Bundan sonra modacılığı biraz daha geri plana çekerek canım ne istiyorsa onu yapacağım. Kendime daha fazla vakit ayırarak, istediğim şeylerle meşgul olacağım.

Şarkıyı, Sezen Aksu’yla Şehrazat hazırlayacak

Cemil İpekçi, albüm çıkarma fikrini Sezen Aksu ve Şehrazat’a da açtığını söyledi. Albümü için şimdiden çalışmalara başlayacağını dile getiren İpekçi, “Sezen ile Şehrazat benim için şarkı yapacak. Bir tane de rap şarkı istiyorum. Şöyle ‘Karga karga gak dedi’ tarzında bir şey olmalı. Buna benzer bir rap şarkıyla benimle uğraşanları ti’ye almak istiyorum” dedi.

Kaynak: Akşam

ne diyelim bunlar gibi insanlar oldukça biz ne ilerleriz nede bişi yaparız Mad Mad

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]